یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP

ریپل، از کوریدور جدید ODL در ژاپن خبر داد

محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP به پزوی فیلیپین را فراهم می کند

ریپل، ارائه دهنده فناوری لجر توزیع شده، از راه اندازی کریدور پرداخت جدید لیکوئیدیتی مورد تقاضا (ODL) بین ژاپن و فیلیپین خبر داد.

SBI Remit، بخش حواله گروه مالی ژاپنی SBI، صرافی رمزارز Coins.ph فیلیپین را به عنوان شریک خود انتخاب کرد.

محصول ODL (که قبلاً با نام «xRapid» شناخته می شد) با استفاده از XRP به عنوان ارز بریج برای رفع نیاز به پیش پرداخت از طریق استفاده از لیکوئیدیتی رمزارز می پردازد. بنابراین، انتظار می رود که حواله ها مقرون به صرفه تر شود، که این موضوع یک مشکل جدی در ژاپن به شمار می رود.

SBI VC Trade، شرکت معاملات رمزارز زیرمجموعه این غول مالی، زیرساخت های لازم را برای پاسخگویی به درخواست های حواله ارسال شده توسط SBI Remit فراهم می کند.

SBI می گوید که به گسترش همکاری خود با ریپل ادامه خواهد داد. نوبو آندو از SBI Remit می گوید که راه اندازی این کوریدور «تنها آغاز کار» است:

راه اندازی ODL در ژاپن تنها آغاز کار است و ما انتظار داریم که مسیر خود را به سوی مرز بعدی نوآوری مالی ادامه دهیم، که تنها به پرداخت های زمان واقعی در فیلیپین محدود نخواهد شد، بلکه سایر بخش های منطقه را نیز در بر خواهد گرفت.

ژاپن – که در میانه میزبانی المپیک 2020 توکیو قرار دارد – همیشه یک پایه اصلی برای ریپل بوده است.

این کشور در اواخر سال 2020 به عنوان کاندیدای اصلی دفتر مرکزی ریپل مطرح شد، اما این شرکت در بحبوحه نبرد قانونی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برنامه خود را برای جابجایی از سانفرانسیسکو متوقف نمود.

 

 

منبع: u.today

400-0514-09-01106

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید